Upholstery

WEJŚCIE NA STRONĘ

Propozycja nasza obejmuje również kolekcję o nazwie Upholstery. To szeroki wybór skór tapicerskich i skór o bardziej uniwersalnym przeznaczeniu. Mogą one mieć bardzo szerokie zastosowanie w meblarstwie ale również w galanterii. Skóry z tej kolekcji oferowane są z magazynu Mastrotto SPA we Włoszech. Do ich niewątpliwych walorów należy bogata kolorystyka obejmująca ponad 1200 kolorów, oraz wysoka jakość skór dostępnych nawet w pojedynczych egzemplarzach. Stabilność tej oferty daje producentom komfort zaopatrywania się w ilości skóry potrzebne do realizacji nie tylko dużych, ale także niewielkich pojedynczych zleceń. Skóra naturalna jest wyjątkowo wytrzymały materiał, który doskonale nadaje się do zastosowań nawet w miejscach wymagających największej trwałości.

Wierzymy, że nasze długoletnie doświadczenie w branży skórzanej i meblarskiej będzie mogło znacząco przyczyniać się do Państwa sukcesu i zadowolenia.

WEJŚCIE NA STRONĘ

Skóra tapicerska klasy PREMIUM

Skóra tapicerska klasy premium to kolejny produkt dostępny w naszej szerokiej ofercie. Sprzedawane przez nas skóry są pochodzenia włoskiego, a dokładniej pochodzą z garbarni Gruppo Mastrotto, która od wielu lat zajmuje się produkcją skór naturalnych, dbając o jej jak najwyższą jakość i dopracowanie. Każdy błam skóry jest unikatowy poprzez swoje zmarszczki, linie wzrostu szyi, przebarwienia, marki (brandy) czy blizny. Pozwala to na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu. Skóra tapicerska musi cechować się wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju przetarcia oraz zadrapania, ponieważ jest ciągle użytkowana. Możemy Państwu zaoferować szeroki wybór różnorodnych gatunków oraz kolorów skór naturalnych. Produkty są wskazane do zastosowań w meblarstwie oraz branży tapicerskiej. Sprzedawane przez nas produkty posiadają różne grubości co pozwala na idealne dopasowanie do własnych preferencji. Możemy zaproponować wybór z różnych kolekcji – każda posiada piękne kolory od klasycznych po obowiązujące trendy oraz różnorodne tłoczenia dodające wyjątkowości danemu produktowi.

Skórzane meble to klasyka, która jest niezmiennie w modzie od wielu lat, więc wpasuje się w każdą kompozycję od „vintage” po nowoczesne aranżacje. Dzięki różnorodnym kolorom i rodzajom skór idealnie wkomponujesz swój nowy mebel. Duży wybór i różnorodność sprawia, że nie musisz już szukać, ponieważ wszystko masz u nas. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu zrobić bezpośrednie zakupy oraz odpowie na wszelkie pytania związane z doborem i pielęgnacją skór naturalnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.