TUSCANIA – nowy rozdział w ponadczasowej elegancji.

13/05/2024
Kategoria: Aktualności

TUSCANIA – nowy rozdział w ponadczasowej elegancji.

Gruppo Mastrotto wzbogaca kolekcję Tuscania o nowe kolory.

Z przyjemnością ogłaszamy ekscytującą ewolucję w uznanej kolekcji Tuscania, wprowadzając nowe, żywe kolory. Seria, znana ze swojego ekskluzywnego stylu i ponadczasowego wyrafinowania, została teraz wzbogacona o odcienie, które obiecują tchnąć nowego ducha w najbardziej ambitne projekty.

Tuscania, woskowana skóra o wyraźnym wyglądzie vintage, została starannie odnowiona, aby zapewnić jeszcze przyjemniejsze i bardziej eleganckie wrażenia. Ta wyjątkowa seria wyróżnia się nieodpartym połączeniem klasycznego i nowoczesnego uroku, dzięki czemu idealnie nadaje się do bardziej tradycyjnych elementów – takich jak niepowtarzalna angielska sofa Chesterfield – jak również do bardziej współczesnych modeli o kwadratowym designie, rodzaju produktu, który można zastosować do różnych uzupełnień, aby uwzględnić kreatywne pomysły i projekty.

Nowa propozycja bogatych i głębokich odcieni, została opracowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających projektantów, pozwalając im oferować kreacje wyróżniające się elegancją i oryginalnością. Podobnie jak wino, które z wiekiem zyskuje na wartości, tak i naturalna skóra Tuscania z biegiem czasu zwiększa swój urok, stając się coraz piękniejszą w miarę użytkowania. Do jedenastu już istniejących kolorów dodano dziewięć nowych kolorów, od odcieni khaki i butelkowej zieleni po jeszcze bardziej otulający karmel i orzech laskowy.

Garbania Gruppo Mastrotto w dalszym ciągu wzmacnia swoje zaangażowanie w innowacyjność i doskonałość, potwierdzając swoją pozycję międzynarodowego lidera w branży. Nowa kolekcja skór naturalnych Tuscania jest świadectwem zdolności grupy do przewidywania i sprostania wymaganiom stale zmieniającego się rynku, oferując produkty najwyższej jakości, łączące tradycję z futurystyczną wizją.

TUSCANIA COLLECTION