Mechanizmy meblowe

Prezentowane MECHANIZMY MEBLOWE zostały wyprodukowane przez  włoską firmę MOTION SpA.

mechanizmy ralax     mechanizmy meblowe na oparcia     mechanizm zagłówka     akcesoria elektryczne     akcesoria dodatkowe

Firma Motion SpA funkcjonuje od 1998 r. Od początku swojego istnienia pracuje codziennie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu swoim klientom.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi składającemu się z doświadczonych badaczy, kreatywnych projektantów, designerów i inżynierów, Motionitalia współpracuje z producentami tapicerek, oferując nowoczesne i technologicznie zaawansowane rozwiązania w sferze mechanizmów ruchu kanap i foteli, tak, aby uwydatnić ich ekskluzywność, wygodę oraz funkcjonalność.

Prowadzimy sprzedaż Mechanizmów Relax, które są dedykowane do różnego rodzaju foteli i kanap. Posiadamy szeroką gamę produktów przystosowanych zarówno do sof i foteli z czystymi i cienkimi liniami jak i głębszym i bardziej kompaktowym siedziskiem. Dostępne są wersje manualne oraz elektryczne sterowane za pomocą pilota. Dzięki dużej ilości dostępnych wariantów, jesteśmy w stanie pomóc Ci idealnie dopasować odpowiedni stelaż to Twoich potrzeb. W zależności od modelu, stelaż jest albo niezauważalny, albo posiada chromowane wykończenia, które nadają idealne wykończenia dla bardziej nowoczesnych aranżacji.

Mechanizmy oparcia pozwalają właściwie dostosować Twoje oparcie, w zależności do indywidualnych preferencji.

Mechanizmy zagłówka zostały zaprojektowanie specjalnie z myślą o wygodzie oraz idealnym dopasowaniu do Twojej głowy oraz karku, poprzez dobranie odpowiedniego dla siebie kąta nachylenia.

Akcesoria elektryczne sprawiają, że mechanizmy meblowe stają się jeszcze prostsze w użytkowaniu dzięki wykorzystaniu bezprzewodowego pilota bądź odpowiednich przycisków.

W akcesoriach dodatkowych znajdziemy akcesoria pomocnicze.