MERCURY 99,9 – NOWOŚĆ

27/03/2024
Kategoria: Aktualności

MERCURY 99,9 – NOWOŚĆ

Naturalna bydlęca skóra nappa o miękkim, jedwabistym dotyku. Idealna dla lotnictwa.

Odporność, trwałość, elastyczność i zgodność z wysokimi normami palności to wymagania stawiane skórom przeznaczonym do wnętrz w lotnictwie, marynarce wojennej, kolejnictwie, samochodach oraz wszelkiego rodzaju transporcie publicznym i prywatnym.

Gruppo Mastrotto odpowiada na te potrzeby w doskonały sposób, oferując Mercury 99.9, miękką skórę naturalną nappa opracowaną specjalnie dla lotnictwa, z oddychającą, półmatową i ochronną powierzchnią. Dzięki innowacyjnej obróbce „99,9” skóra jest samodezynfekująca, antywirusowa i antybakteryjna. Mercury 99.9 jest synonimem solidności, a także elegancji i zrównoważonego rozwoju. Kolekcja jest dostępna w 36 wyrafinowanych kolorach, a w dotyku jest miękka i jedwabista. Co więcej, jest to produkt neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla w zakresie 1 i 2 w odniesieniu do emisji bezpośrednich i pośrednich i nie ma negatywnego wpływu na globalne ocieplenie.

Gruppo Mastrotto jest pierwszą garbarnią na świecie, która uzyskała dla swoich skór certyfikat USDA (Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych) Biobased, wydany przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, który potwierdza procentową zawartość materiału bioodnawialnego w produkcie.

Skóry naturalne od Gruppo Mastrotto charakteryzują się bardzo wysoką zawartością surowców odnawialnych, sięgającą 95%.

Skóry Mercury 99.9 są pochodzenia europejskiego i garbowane zgodnie ze specyfikacjami palności FAA, z barwieniem w całości. Średnia powierzchnia każdej skóry to 4,8 do 5,0 m².